Phonak Virto™ B-Titanium

Wyjątkowo dyskretny, indywidualny aparat słuchowy wykonany z tytanu.

Tytan znany jest ze swojej twardości i wytrzymałości. Wykorzystywany jest w różnych produktach klasy premium, zaawansowanym technologicznie ekwipunku sportowym, pojazdach o największych możliwościach, a także do produkcji sprzętu medycznego. Dzięki zastosowaniu obudowy cienkiej jak kartka papieru oraz użyciu mniejszych komponentów elektronicznych możemy zmniejszyć rozmiar aparatów Virto B-Titanium nawet o 26% w porównaniu do ich poprzedników.

Tytan znany jest ze swojej twardości i wytrzymałości. Wykorzystywany jest w różnych produktach klasy premium, zaawansowanym technologicznie ekwipunku sportowym, pojazdach o największych możliwościach, a także do produkcji sprzętu medycznego. Dzięki  zastosowaniu obudowy cienkiej jak kartka papieru oraz użyciu mniejszych komponentów elektronicznych możemy zmniejszyć rozmiar aparatów Virto B-Titanium nawet o 26% w porównaniu do ich poprzedników.

Indywidualny i wykonany z tytanu

Virto™ B-Titanium to wewnątrzuszny aparat słuchowy idealnie dopasowany do Twojego ucha. Najnowocześniejszy materiał tytanowy, z którego zbudowany jest aparat, czyni go niezwykle lekkim, wytrzymałym i trwałym.

Wyjątkowo dyskretny

Virto™ B-Titanium jest dotychczas najmniejszym aparatem słuchowym opracowanym przez markę Phonak. Jest tak dyskretny, że nikt nie będzie w stanie zauważyć, jak dobrze słyszysz.

W pełni automatyczny

Aparat słuchowy Virto B-Titanium z systemem operacyjnym AutoSense OS™. W łatwy sposób automatycznie dostosowuje się do warunków akustycznych, wspomagając skuteczne słyszenie w każdym miejscu. Nie ma potrzeby ręcznej zmiany poziomu głośności aparatów słuchowych.

Close Menu