Aplikacja Signia myHearing

Aplikacja myHearing zapewnia Tobie i Twojemu protetykowi słuchu wszechstronne narzędzia, niezbędne do takiego pokierowania Twoimi działaniami, aby okres próbny zakończyć sukcesem: ukierunkowane wsparcie, monitorowanie indywidualnego postępu w korzystaniu z aparatów słuchowych oraz komunikację z Twoim protetykiem słuchu poprzez CareChat, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Aplikacja easyTek

Aplikacja easyTek™ w połączeniu ze streamerem easyTek to jeszcze więcej funkcjonalności z jeszcze większą dyskrecją użytkowania.

Przewyższając funkcjami samego streamera, aplikacja easyTek umożliwia sprawdzenie statusu aparatów słuchowych na ekranie smartfona, transmitowanie dźwięku z różnych źródeł lub użycie smartfonu jako pilota zdalnej obsługi. To, co wygląda jak sprawdzanie wiadomości tekstowych, w rzeczywistości jest regulacją aparatów słuchowych.

Aplikacja touchControl

Zmień swojego smartfona w dyskretne urządzenie sterujące aparatami słuchowymi: aplikacja touchControl™ pozwala na cieszenie się jeszcze większym poziomem wygody użytkowania.

Zmienianie programów słyszenia czy dostosowanie poziomu głośności. Wszystko czego potrzebujesz to Twój smartfon.

Aplikacja Hearing Test

Nasza aplikacja Hearing Test, opracowana przez ekspertów z dziedziny audiologii, pozwala Ci szybko i łatwo sprawdzić swój słuch.

Test słuchu sprawdza, jak dobrze rozpoznajesz słowa z hałasem w tle. Opiera się na wiedzy, że osoby z niedosłuchem mają większe trudności z rozpoznawaniem mowy w hałaśliwych środowiskach, takich jak restauracje czy dworce kolejowe.

Zwróć uwagę: Wynik testu słuchu nie może zastępować profesjonalnej diagnozy, której może dokonać jedynie wykwalifikowany protetyk słuchu.

Pilot zdalnej obsługi: easyPocket

Elegancki pilot easyPocket™ posiada wygodne, duże przyciski oraz wyświetlacz, co umożliwia łatwe sterowanie funkcjami Twoich aparatów słuchowych.

Dyskretna kontrola: miniPocket

Rozwiązanie idealne dla każdego kto chce mieć dyskretną i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi bez konieczności posiadania dużego pilota zdalnej obsługi bądź smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu, miniPocket jest tak mały, że można nosić go z kluczami, a jednocześnie daje możliwości obsługi najważniejszych funkcji.

Ładowarka: eCharger

eCharger ładuje i osusza aparaty słuchowe przez noc, nie musisz zatem martwić się o zmianę baterii.

Close Menu