Starkey Muse IQ

Aparaty Muse, zostały zaprojektowane w oparciu o naszą platformę Synergy oraz czterordzeniowy układ podwójnej kompresji – pierwszą tego typu technologię w branży aparatów słuchowych, zapewniającą lepszą słyszalność i pełne doznania akustyczne.

Czego oczekujesz?

Kierunkowość Acuity, która wraz z funkcją Speech Shift poprawia słyszalność dźwięków w trudnych sytuacjach akustycznych.

Technologia, która zapewnia nieprzerwane, bezprzewodowe działanie aparatu przy jednoczesnym strumieniowym przesyłaniu dźwięków z telewizora, radia i innych urządzeń za pomocą akcesoriów Surflink.

Technologia zapewniająca komfort akustyczny umożliwiający słyszenie bez zakłóceń dla dźwięków wysokich i wyjątkową czystość dla dźwięków niskich.

Najlepszy na rynku system eliminacji sprzężeń, zapewnia komfortowe słyszenie przez cały dzień.

Nasz pionierski system odporny na wilgoć, woskowinę i wodę Surface™ NanoShield chroni aparat słuchowy, a także zapewnia wytrzymałość i niezawodność.

Zaprojektowane tak, by móc doświadczać muzyki w zupełnie nowy sposób. Teraz dźwięk będzie brzmiał tak, jak chciał tego wykonawca – czysto i z zachowaniem wysokiej jakości.

Zaawansowana technologia Multiflex Tinnitus zastosowana w aparatach Muse, przynosi ulgę tym, którzy cierpią z powodu szumów usznych.

Close Menu