Livio AI

Livio ™ AI to pierwszy na świecie aparat słuchowy zapewniający zarówno doskonałą jakość dźwięku, jak i zdolność śledzenia zdrowia ciała i mózgu. Wyposażony w zintegrowane czujniki i sztuczną inteligencję, Livio AI na nowo definiuje to, co może zrobić aparat słuchowy.

Czego oczekujesz?

Hearing Reality ™ jest skuteczny nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu, wygodnie w głośnych ustawieniach i cichy w cichym ustawieniu oraz pozwala cieszyć się wyrazistościa mowy.

Łatwo dostosowuj swoje aparaty słuchowe w dowolnym czasie i miejscu dzięki aplikacji Thrive ™.

Pierwszy aparat słuchowy, który kiedykolwiek zawierał zintegrowane czujniki, dzięki czemu możesz ustawić cele zdrowotne ciała i mózgu i łatwo śledzić swoje postępy.

Nowa technologia dostarcza ciagla lacznosc poprzez Twoj telefon lub bezprzewodowe akcesoria podczas przesylanie rozmow telefonicznych, TV, muzyki i innych mediow.

Geotagg automatycznie zmienia program, kiedy GPS w Twoim telefonie wykryje ze jestes w otagowanej lokalizacji, na przyklad, tag “w domu” altomatycznie aktywuje sie gdy wejdziesz do domu.

Personalized Control (Spersonalizowana Kontrola) w aplikacji Thrive app, ktora pozwala Ci regulowac Twoj aparat, aby dostosowac sie do Twoich preferencji w roznych srodowiskach.

Nasz najlepszy w swojej klasie system usuwania sprzężeń zwrotnych, zapewnia swobodne słuchanie przez cały dzień.

Surface ™ NanoShield, nasz pionierski system przeciw wodny, przeciw woskowy i hydrofobowy, chroni i zapewnia trwałość i niezawodność.

Całkowicie nowy sposób na słuchanie muzyki – regulowany za pomocą aplikacji Thrive. Teraz możesz usłyszeć każdą nutę zgodnie z zamierzeniami artystów – z czystą, wyrafinowaną jakością dźwięku.

Zaawansowana technologia MultiFlex Tinnitus, regulowana za pomocą aplikacji Thrive, przyniosi ulgę tym, którzy cierpią na szumy w uszach.

Close Menu