COM-DEX - POZOSTAŃ W KONTAKCIE. ZAWSZE.

Urządzenie COM-DEX przesyła dźwięk z telefonu komórkowego do aparatów słuchowych i zapewnia wyraźne słyszenie słów rozmówcy nawet w hałaśliwym otoczeniu.

CALL-DEX - DO DYSKRETNEGO PRZESYŁANIA DŹWIĘKU

CALL-DEX to kompaktowe urządzenie umożliwiające bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z telefonu komórkowego bezpośrednio do aparatów słuchowych.

UNI-DEX - PRZYSTOSOWANY DO WSZYSTKICH RODZAJÓW TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Urządzenie UNI-DEX jest wyjątkowo proste w użyciu. Wystarczy podłączyć przewód mini-jack do wejścia w telefonie komórkowym lub urządzeniu audio, zawiesić UNI-DEX na szyi i używać.

TV-DEX

Urządzenie TV-DEX przesyła w sposób bezprzewodowy niezakłócony dźwięk z telewizora bezpośrednio do aparatów słuchowych.

RC-DEX - pilot zdalnego sterowania

RC-DEX jest prostym, bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania do aparatów słuchowych.

T-DEX - CEWKA TELE

T-DEX zapewnia łaczność z telefonem komórkowym. Może współpracować ze wszystkimi aparatami słuchowymi Widex wyposażonymi w cewkę tele.

PHONE-DEX

PHONE-DEX to rodzaj bezprzewodowgo telefonu, który przesyła dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych. PHONE-DEX jest prosty w obsłudze i może być używany przez pozostałych domowników jako tradycyjny aparat telefoniczny.

Osuszacz DRY-GO UV™

Osuszacz DRY-GO UV™ zapewnia możliwie najlepsze działanie aparatów słuchowych. Proste w obsłudze urządzenie DRY-GO UV osusza i dezynfekuje aparaty i wkładki uszne w zaledwie 3 godziny. Codzienne użycie osuszacza poprawia akustykę i niezawodność działania aparatów oraz higienę ucha.

Close Menu